GRA MIEJSKA – ODKRYJ KATOWICE

GRA MIEJSKA – ODKRYJ KATOWICE

Już 7 marca 2015 roku w Katowicach odbędzie się druga edycja gry miejskiej „Odkryj Katowice Na Nowo“ organizowana przez Stowarzyszenie Sport Pełen Pasji.

Start zawodów zaplanowano na godzinę 11:00 spod Hotelu Silesian w Katowicach, gdzie również będzie mieścić się biuro zawodów.  Na uczestników będzie czekał poczęstunek oraz ciepłe napoje.

plakat

Tak jak w przypadku pierwszej edycji uczestnicy biorący udział w zabawie mają za zadanie na podstawie mapy i krótkiego opisu zlokalizować punkty kontrolne w mieście, gdzie otrzymają potwierdzenie na karcie startowej. Każdy punkt kontrolny zostanie oznakowany ustalonym znakiem. Po zebraniu wszystkich punktów zawodnicy wracają na metę, gdzie na podstawie liczonego czasu ustalana jest kolejność i wyłaniani są zwycięzcy zawodów.

ggg

Kategorie zawodników:

Kobiety OPEN – K

Mężczyźni OPEN – M

Zespoły Męskie – MM

Zespoły Damskie – KK

Zespoły mieszane – MIX

Rejestrować można się poprzez internetowy formularz dostępny na stronie www.sportpelenpasji.pl

Opłata startowa wynosi 15 zł od osoby wpłacona do 4 marca oraz 20 zl od osoby w dniu zawodów.

g

Dla najlepszych 3 zawodników w poszczególnych kategoriach przewiduje się dyplomy, medale oraz ciekawe nagrody.

Gry miejskie zyskują coraz większą popularność w naszym kraju. Uczestnicy biorący udział w zabawie oceniani są nie tylko pod względem sprawności fizycznej, ale także dobrej orientacji w terenie.

Zachęcamy do udziału!

Więcej informacji na stronie www.sportpelenpasji.pl oraz profilu facebookowym Sport Pełen Pasji jak i wydarzeniu https://www.facebook.com/events/1608636769359556

gg

Komentarze (0)

    Dodaj komentarz