SPORT W WIELKIM MIEŚCIE
XX BIEG KORFANTEGO

XX BIEG KORFANTEGO – ZALICZONY

WYNIKI XX BIEGU ULICZNEGO IM.W.KORFANTEGO

21 kwietnia to święto biegania. Biegi organizowane były w całej Polsce. Najgłośniej rzecz jasna, było na temat Orlen Warsaw Marathon, w którym wzięło udział około 6 tysięcy biegaczy.

Wprawdzie Bieg Korfantego aż taką frekwencją pochwalić się nie może, aczkolwiek biorąc pod uwagę ilość osób, która brała udział w biegu w latach ubiegłych, rok 2013 jest wyjątkowy.

Z zapisaniem się czekałam do ostatniej chwili. Ostatecznie zrobiłam to dzisiaj o ósmej rano, mimo wszystko byłam dużo lepiej przygotowana niż ostatnio, co miało swój oddźwięk na mecie, czas poprawiony o około 7 min. Na ostateczne wyniki  z chipa wciąż jednak czekam, w tej chwili posiłkuję się tymi z aplikacji endomondo.

Obszerniejszy komentarz jest chyba zbędny? Zapraszam do obejrzenia zdjęć, które tym razem robiła Dominika, która ze względów zdrowotnych nie mogła wziąć udziału w biegu.

 

ilość osób, która brała udział w zawodach była zadziwiająco wysoka, dopiero na zdjęciach zobaczyłam ilu biegaczy  wzięło udział w biegu

start

tutaj jeszcze spokojna ale tak na poważnie, odczuwałam dziwny stres przed startem

klaudia przed

na miejscu okazało się, że biegnie kilka znajomych osób, tutaj z Michałem

michał

orkiestra

co ja biegne

rozciąganie

tłum

ostatnie przygotowania

tłum2

do biegu, gotowi….

start prawie

…START!!

staart

bieg

IMG_0143

IMG_0188

IMG_0209

jest! META!! rekord osobisty pobity!

IMG_0218

radość, szczęście i fotografowanie się z medalami, fajne uczucie!

Na zdjęciu z Markiem i Łukaszem

CIERPIKI

gratuluję wszystkim uczestnikom biegu, gratuluję też sobie, bo dzisiaj uświadomiłam sobie, że biegając po parku nie odczuwam aż tak tego dystansu, jednak przebiec odległość z jednego miasta do drugiego –  to brzmi dumnie!

Klaudia.

Komentarze (1)

  1. […] A TAK BYŁO ROK TEMU – KORFANTY 2013 […]

Dodaj komentarz