KOLEJNE INFORMACJE NA TEMAT I KATOWICKIEGO MARATONU NA ROLKACH

KOLEJNE INFORMACJE NA TEMAT I KATOWICKIEGO MARATONU NA ROLKACH

Już w połowie maja Katowicka Dolina 3 Stawów zapełni się pasjonatami rolek, biegania i Nordic Walking!

Dokładnie 16 maja w Dolinie 3 Stawów odbędzie się Maraton na Rolkach, w którym udział wziąć mogą nie tylko zawodowcy, ale i amatorzy rolek. Jedyne czego potrzeba do startu to rolki, kask i uśmiech na twarzy!

W trakcie imprezy zorganizowane zostaną towarzyszące imprezie rolkarskiej bieg oraz zawody Nordic Walking.

Katowicki Maraton na Rolkach, Bieg oraz Nordic Walking to kolejna impreza sportowa organizowana przez Stowarzyszenie Sport Pełen Pasji.

Atrakcji nie zabraknie, bowiem organizator pomyślał nawet o tych najmłodszych. Specjalnie dla wszystkich dzieci rozegrane zostaną zawody w biegu na krótkim dystansie!

zawody

Specjalnie dla tych którzy dopiero planują rozpocząć przygodę z rolkami przygotowaliśmy nie lada gratkę, bowiem naukę jazdy na rolkach w trakcie imprezy poprowadzi wicemistrz Polski we wrotkarstwie szybkim Damian Bartoszek. Warto więc odwiedzić miasteczko zawodów w dniu imprezy nawet jako kibic!

Dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną specjalne pamiątkowe medale za ukończenie zawodów oraz domowe ciasto na mecie, by każdy mógł posilić się po trudach sportowej rywalizacji.

Do grona sponsorów dołączyli także Hotel Podium z Wisły, który na nagrody przekazał zaproszenia na weekend oraz Centrum Diagnostyki Sportowej Diagnostix, które jako nagrody przekazało badania wydolnościowe.

jazda na rolkach

Wydarzenie na facebooku:

https://www.facebook.com/events/1580554412217296/

Zapisy internetowe dostępne na stronie www:

http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/79/katowicki-maraton-na-rolkach-bieg-oraz-nordic-walking.html

Strona www organizatora: www.sportpelenpasji.pl

Komentarze (0)

    Dodaj komentarz