SPORT W WIELKIM MIEŚCIE
NATURHOUSE SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

NATURHOUSE SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

Jak działa NATURHOUSE?

Istnieje wiele metod odchudzania: diety cud, głodówki, środki wspomagające gubienie kilogramów czy koktajle zastępujące pełnowartościowe posiłki. Niestety większość z nich nastawiona jest na szybki, lecz niestety krótkotrwały efekt, który zazwyczaj kończy się powrotem do dawnej wagi. Czy istnieje więc metoda, która pozwoliłaby schudnąć zdrowo i bez efektu jo-jo? Okazuje się, że tak! Stosowana jest z powodzeniem od lat w Centrach Dietetycznych Naturhouse na całym świecie!

3 filary, 2 etapy, 1 metoda

Zrzucenie zbędnych kilogramów bez efektu jo-jo to znacznie więcej niż zwykła dieta. Odchudzanie jest procesem, który jeśli będzie przeprowadzony pod okiem specjalisty, da skuteczne i długotrwałe rezultaty. Dietetycy Naturhouse na przestrzeni lat dowiedli skuteczności swojej metody, nie tylko w kwestii utraty kilogramów, ale przede wszystkim utrzymania osiągniętej wagi. Przekonaj się o tym na własnej skórze!

Metoda Naturhouse łączy w sobie 3 elementy:

unnamed (1)

Połączenie tych trzech elementów sprawia, że nasza metoda jest kompleksowa i efektywna. Musisz wiedzieć, że aby kuracja odchudzająca była rzeczywiście skuteczna, powinna zostać dobrana do indywidualnych predyspozycji organizmu – wieku, stanu zdrowia, stylu życia czy wykonywanego zawodu. Przypadkowe modne diety czy kuracje z gazet nie muszą być odpowiednie dla każdego. Jedynie dietetyk oceniając dotychczasowy sposób żywienia i poznając Twój organizm może dobrać kurację dopasowaną do jego potrzeb.

Proces odchudzania podzielony jest na 2 etapy:

unnamed (2)

Zasady diety nie są skomplikowane, a posiłki można przyrządzać z ogólnodostępnych składników. W czasie kuracji specjalista przekaże Ci cenną wiedzę dotyczącą zdrowego żywienia, nauczy jak komponować posiłki, które produkty wybierać, a które ograniczać. Wskazówki eksperta są istotne nie tylko w czasie trwania kuracji, ale też po jej zakończeniu, kiedy niezbędne jest utrzymanie efektów diety i uniknięcie tzw. jo-jo. W tym celu trzeba stopniowo i powoli wychodzić z diety. Powrót do dawnych nawyków żywieniowych bez wątpienia spowoduje przybranie na wadze. Proces stabilizacji może przebiegać nawet kilka miesięcy (mniej więcej tyle ile sama kuracja odchudzająca), w zależności od reakcji organizmu. Ważne, aby w tym okresie systematycznie podnosić ilość kalorii (50-100 kcal co tydzień), nie rezygnując jednocześnie z zasad, jakie dietetyk przekazywał Ci w trakcie diety.

1 najlepsza metoda:

zdrowa, skuteczna, jednym słowem najlepsza! Metoda Naturhouse łączy w sobie efektywność, długofalowe rezultaty i przyjemność z metamorfozy. Stosując sie do zaleceń naszych ekspertów na stałe pożegnasz zbędne kilogramy i będziesz cieszyć się zgrabną sylwetką. Sprawdź jakie to proste!

Pragniemy pochwalić się efektami naszej pacjentki Pani Jolanty M. Pani Jola rozpoczęła z nami kurację 17 kwietnia i po 6 miesiącach schudła już z nami 25 kg. Poniżej zamieszczamy fotografię Pani Joli z krótki wywiad z nią:

Co Panią skłoniło do skorzystania z pomocy Naturhouse?

Już wiele razy próbowałam schudnąć i nigdy mi się to nie udało. Już straciłam nadzieję, że kiedykolwiek zrzucę zbędne kilogramy aż dowiedziałam się o Naturhouse od swoich klientów odwiedzających mój sklep i widząc efekty u innych postanowiłam spróbować.

Czy jest Pani zadowolona z efektów?

Tak oczywiście, czuję się świetnie i jestem świadoma tego, że schudłam zdrowo i bezpiecznie. Czuję się jak inna kobieta. Jestem bardziej atrakcyjna i pewna siebie.

unnamed (4)

Komentarze (0)

    Dodaj komentarz