SPORT W WIELKIM MIEŚCIE
O NAS

KIM JESTEŚMY?

Klaudia – instruktorka Nordic Walking, miłośniczka zdrowej kuchni i fotografii. Laureatka nagrody specjalnej przyznanej na Gali Sportu 2015 i w 2018 roku przez Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie za aktywizację społeczności oraz laureatka programu Lider Animator – Obudź swoje ciało. W 2018 roku została nagrodzona za działalność społeczną i charytatywną  w konkursie organizowanym przez Dziennik Zachodni.

Marek – miłośnik sportu i aktywnego spędzania czasu, wolontariusz z powołania, który brał udział w niezliczonej ilości imprez: od biegowych, po te największe jak mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn. Laureat programu Lider Animator – Obudź swoje ciało oraz nagrody specjalnej przyznanej na Gali Sportu 2015 i w 2018 roku przez Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie za aktywizację społeczności. W 2018 roku został nagrodzony za działalność społeczną i charytatywną w konkursie organizowanym przez Dziennik Zachodni.

w 2019 roku MK TEAM EVENTS został wyróżniony przez Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie, Rafała Piecha nagrodą gospodarczą w kategorii PRZEDSIĘBIORCA SPOŁECZNIE ZAANGAŻOWANY.

MK team, to zespół osób, którzy swoją pasją zachęcają mieszkańców Śląska do aktywnego, zdrowego trybu życia. Organizujemy rozmaite wydarzenia sportowe (biegowe, rowerowe itp.), w których udział biorą setki, a nawet tysiące osób.

Od 2014 roku organizujemy imprezy biegowe, które tworzą cykl GRAND PRIX MK TEAM:

PARKOWE HERCKLEKOTY

BIEG ŚWIETLIKÓW

NOCNE MARKI

BIEG MIKOŁAJKOWY

a także wiele innych, które organizujemy na zlecenie innych podmiotów.

Tworzymy także team biegowo – nordicowy, który startuje na licznych zawodach sportowych osiągając wspaniałe wyniki.

Bądźcie z nami przez cały rok!