PEACE RUN W ŻYWCU

PEACE RUN W ŻYWCU

Harmonia świata zaczyna się w Tobie, do Ciebie należy pierwszy krok – to główne hasło tej niezwykłej sztafety Biegu Pokoju, która rokrocznie łączy ponad 100 krajów na 5 kontynentach. Przekraczanie granic  łączy ludzi i narody, znosi granice kulturowe, religijne i polityczne.  Pokażmy, że te wartości są nam bliskie.

Organizatorzy zapraszają wszystkich – zrzeszonych i niezrzeszonych – biegaczy. Wasza obecność będzie wyrazem poparcia dla głównej idei maratonu, a także pasji sportowej. Poprzez sport promować będziemy tego dnia uniwersalne wartości: przyjaźń, harmonię i tolerancję. To największe niekomercyjne przedsięwzięcie sportowe na świecie może być również Twoim udziałem. Tego dnia w Żywcu spotkają sie biegacze z Czech, Słowacji, Niemiec, Austrii, USA, Włoch i Francji. Biegnij z nami!

Trasa: sztafeta wbiegnie do Żywca od strony Szczyrku, następnie ulicami miasta dotrze do Parku Miejskiego, gdzie zakończy się pętlą.

 Szczegóły w regulaminie oraz na stronie www.mosir-zywiec.pl; http://www.mosir-zywiec.pl/peace-run-2015-w-zywcu-juz-2-vi-2015,1,457,akt.html

Więcej o organizatorach: www.peacerun.orgwww.peacerun.org/pl/

Peace Run Polska, ul. Skoroszewska 3/41, 02-495 Warszawa

Koordynator w Polsce: Jan Pałasz; koordynator na trasie europejskiej: Dipavajan Renner

peace

Komentarze (0)

    Dodaj komentarz