SHAPE IT! KUPUJ SUPLEMENTY ZE ZNIŻKĄ.

SHAPE IT! KUPUJ SUPLEMENTY ZE ZNIŻKĄ.

SHAPE iT pomoże Ci osiągnąć Twoje cele. To odżywki dla ambitnych, dynamicznych i aktywnych kobiet. Stworzone przez kobiety dla kobiet.

Teraz robiąc zakupy, możesz zaoszczędzić aż 15% wpisując specjalny kod rabatowy!

kk

 

SHAPE iT zostało stworzone przez kobiety dla kobiet. Ta linia produktów odpowiada naszym potrzebom, pragnieniom i miłości do aktywnego życia.

Stworzone specjalnie dla kobiet. Ze wszystkimi witaminami i minerałami, których potrzebujemy, abyśmy były pełne energii, zdrowe, młode i aktywne. Z certyfikowanymi składnikami najwyższej jakości, wyprodukowanymi zgodnie z farmaceutycznymi standardami.

Ta linia produktów odpowiada naszym potrzebom, pragnieniom i miłości do aktywnego życia. Życie to bycie w ciągłym ruchu. Chcemy osiągnąć, uchwycić i stworzyć “te” momenty.

Dostosujemy się do Ciebie, a nie Ty do nas

My, kobiety, lubimy zmiany. Nie lubimy monotonii. Wolimy próbować nowych rzeczy: smaków, wyzwań, rodzajów aktywności. Nasze produkty i treningi powinny dostosować się do nas, nie odwrotnie. My i tak codziennie odgrywamy tak wiele ról. Nieważne, czy biegasz w maratonach, szalejesz na Zumbie, czy po prostu bawisz się z dziećmi. Jesteś aktywna, a to się liczy.

Jednocześnie chcemy mieć gwarancję bezpieczeństwa. Eksperymentowanie na własnym ciele nas nie interesuje. Skupiamy się tylko na rozwiązaniach o udowodnionej skuteczności.

pack_shape_1_2sha

OSOBIŚCIE STOSUJĘ I POLECAM PRODUKTY SHAPE IT! KLAUDIA.

Komentarze (1)

  1. Różowa Klara - Odpowiedz

    29/12/2014 at 20:49

    Można MIEĆ WIELE SUPLEMENTÓ, DODATKÓW A TO CZY OSIĄGNIEMY CEL ZALEŻY TYLKO OD NAS.

Dodaj komentarz