SPORT W WIELKIM MIEŚCIE
SPORTOWO

STREETQUEST URBAN RUN JUŻ 9 SIERPNIA W POLSCE

Po raz pierwszy w Polsce odbędzie się gra miejska Streetquest Urban Run. Event rozpocznie się 9 sierpnia w warszawskim klubie Iskra Pole Mokotowskie. Bezpłatne zapisy ruszyły 26 lipca br.

W Streetquest Urban Run równocześnie może brać nieograniczona liczba uczestników z każdego zakątka świata, w czasie rzeczywistym. Impreza została podzielona na dwie półgodzinne rozgrywki: zbieranie gwiazdek oraz malowanie. W obu konkurencjach należy wykazać się sprytem, taktyką, szybkością i znajomością miasta. Dla uczestników przewidziane są nagrody o łącznej wartości ponad 3 tys. zł.

Konwencja eventu została oparta na bezpłatnej, polskiej aplikacji fitnessowej Streetquest Run a Game dostępnej na systemy iOS i Android. Przełamująca stereotyp typowej aplikacji do biegania, łączy trening z grą miejską, dzięki której użytkownik otrzymuje możliwość rywalizacji z przeciwnikami. Użytkownicy telefonów z systemem Android mogą cieszyć się również wersją  offlineową, gdzie dostępne questy pozwalają urozmaicić trening i zdobyć dodatkowe punkty. Ponadto aplikacja zapewnia zabawę, gdzie tematami są: inwazja potworów, zastawienie pułapek na innych graczy, czy pogoń za królikiem. Dostępne są również treningi, podczas których monitorowana jest szybkość i dystans.

Więcej informacji na: www.facebook.com/events/537868389596338/?notif_t=plan_edited

Kontakt dla mediów:

Piotr Pilaszek

e-mail: piotr@street-quest.com

Tel. +48 790 013 217

urban run

Komentarze (0)

    Dodaj komentarz