SPORT W WIELKIM MIEŚCIE
STYLOWO

STYLOWE NAUSZNIKI EARMUFFS

Nauszniki są doskonałym rozwiązaniem na zimę zamiast czapki, ponieważ chronią uszy przed zimnem oraz wiatrem. Stylowe i dobrze zaprojektowane gwarantują komfort w chłodne dni, a przy tym są efektownym dodatkiem nawet zwykłego płaszcza czy kurtki.

Nauszniki to coraz bardziej pożądany i modny dodatek jesienno-zimowych stylizacji.  Wyglądają ciekawie oraz występują w różnych formach i kolorach, dzięki czemu można je nosić niemal do każdej stylizacji.

earbags 010

earbags 028

Prawdziwym hitem tego sezonu mogą okazać się nauszniki Earmuffs, które są nowością na polskim rynku. Już na pierwszy rzut oka widać, że różnią się od innych tego typu ocieplaczy uszu. Nauszniki skonstruowane są w taki sposób, że zakłada się je bezpośrednio na uszy. Nie potrzebują więc pałąka, a ukryty w nich klips pozwala im utrzymać się na każdym rodzaju ucha. Dzięki temu nie psują fryzur i doskonale spisują się nie tylko do stylizacji codziennych, ale również tych bardziej eleganckich. Ich zalety dostrzegają także sportowcy, którzy mogą w earmuffsach bez problemu biegać, jeździć na rowerze czy uprawiać wspinaczkę górską, ponieważ sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

earbags 019

Nauszniki Earmuffs są oryginalną, a przede wszystkim praktyczną alternatywą dla wszystkich przeciwników czapek i stylowym dodatkiem na chłodniejsze dni.

earbags 020

Dzięki uprzejmości firmy Earmuffs obecnie testuję wybrany przez siebie model nauszników wykorzystując je do codziennych stylizacji a już w niedzielę, zamierzam w nich biec podczas Półmaratonu Świętych Mikołajów w Toruniu.

earbags 022

zdjęcia pochodzą ze strony: http://www.earmuffs.pl/

Klaudia.

Komentarze (1)

  1. […] więcej o nausznikach pisałam TUTAJ […]

Dodaj komentarz