SPORT W WIELKIM MIEŚCIE
KASIA WYSOCKA

TRENING FUNKCJONALNY Z KASIĄ WYSOCKĄ

KASIA WYSOCKA: wykładowca Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu w Katedrze Gimnastyki i Lekkoatletyki. Absolwentka studiów podyplomowych MBA na SGH w Warszawie i Studiów Podyplomowych „Żywność, Żywienie a Zdrowie” Instytutu Żywienia i Żywności w Warszawie. W branży fitness od 1999 roku. Instruktor fitness z międzynarodowymi kwalifikacjami, instruktor tańca sportowego, instruktor ćwiczen siłowych i kulturystyki, trener personalny, instruktor Schwinn Cycling Gold Level.

 

Pod koniec kwietnia otrzymałam przedpremierowo oficjalną kopię płyty DVD z treningiem funkcjonalnym Kasi Wysockiej, który wyszedł w ramach serii CHIC i jest dostępny od  maja na naszym rynku (można go zamówić na stronie Mayfly).

 

kasia w

 

Dlaczego trening funkcjonalny z Kasią Wysocką?

1. Trening angażuje całe ciało a nie tylko wybrane grupy mięśniowe

2. Stopniujesz trudność każdego ćwiczenia aby łatwiej było Ci dobrać wersję idealną dla Ciebie

3. Spala tkankę tłuszczową – rzeźbi piękne ciało!

4. Pracujesz interwałowo – dzięki czemu posnosisz metabolizm na wyższy poziom i nawet po treningu nadal spalasz kalorie!

5. Pracujesz funkcjonalnie i stabilizujesz kręgosłup w każdym ćwiczeniu, dajesz Twojemu ciału wsparcie w codziennych czynnościach!

6. Wykonujesz ćwiczenia sprzyjające stabilizacji wszystkich stawów i elementy treningu powięziowego – dla wszechstronnego zdrowia i rewelacyjnego wyglądu twojego ciała!

 

kasia wysocka

Co zawiera program?

• I stopień – podstawowy, wprowadzający – od niego zacznij

• gdy poczujesz się mocniejsza – przejdź do II stopnia

• najbardziej intensywny jest trening metaboliczny – a trwa tylko 20 minut! Zastosuj go również w dni kiedy nie masz czasu na pełny trening.

• Na dni kiedy masz ochotę tylko na relaks – zrób tylko relaksację, zrelaksuj ciało i umysł, nabierz energii!

 

Zapraszam przy okazji na oficjalną stronę CHIC oraz Facebook wydawnictwa, gdzie znajdziecie sporą dawkę ćwiczeń, motywacji i konkursów.

 

Komentarze (0)

    Dodaj komentarz