WSPÓLNY TRENING ZE ZWYCIĘZCAMI WINGS FOR LIFE WORLD RUN – BIEGAM BO LUBIĘ NOCĄ W WARSZAWIE | 1 LUTEGO, GODZ. 20:00

WSPÓLNY TRENING ZE ZWYCIĘZCAMI WINGS FOR LIFE WORLD RUN – BIEGAM BO LUBIĘ NOCĄ W WARSZAWIE | 1 LUTEGO, GODZ. 20:00

Dominika Stelmach, Grzegorz Urbańczyk i Bartosz Olszewski znani są z tego, że biegają, bo lubią. Podczas Wings for Life World Run ich ucieczkę przed samochodem – metą, śledzili kibice na całym świecie. Teraz wszyscy chętni będą mieli szansę, by poznać ich osobiście. Już w najbliższy poniedziałek Dominika, Grzegorz i Bartek, wraz z trenerem Grzegorzem Zwierzchoniem, poprowadzą spotkanie Biegam Bo Lubię NOCĄ.
Początek o godz. 20:00 pod radiową Trójką, ul. Myśliwiecka 3/5/7.

O tym, że w grupie biega się raźniej, wie każdy, kto choć raz tego spróbował. Jedną z okazji do wspólnego treningu w doborowym gronie będzie spotkanie Biegam Bo Lubię NOCĄ (1 lutego), do którego dołączą zwycięzcy Wings for Life World Run w Polsce w 2014 i 2015 roku. Razem z Grzegorzem Zwierzchoniem poprowadzą otwarty trening, podzielą się swoim biegowym doświadczeniem, a także opowiedzą o formacie Światowego Biegu i zdradzą swoje plany na jego 3. edycję. W poniedziałek, o 20:00, pod radiową Trójką pojawią się także ambasadorzy biegu: Paulina Holtz, Krzysztof Łoniewski, brązowa Mistrzyni Europy w biegu na 800 m – Joanna Jóźwik oraz żużlowcy bracia Pawliccy i Maciej Janowski. Wszyscy już teraz przygotowują się, by 8. maja wystartować w Wings for Life World Run i pobiec dla tych, którzy biegać nie mogą.

Joanna Jozwik poses for a portrait after her training session in Warsaw, Poland on October 30th, 2015 // Sebastian Wolny/Red Bull Content Pool // P-20151117-00314 // Usage for editorial use only // Please go to www.redbullcontentpool.com for further information. //

Wings for Life World Run to jedyny bieg na świecie, w którym tradycyjna linia mety jest zastąpiona samochodami pościgowymi (ruszającymi za uczestnikami 30 minut po starcie). Grzegorzowi Urbańczykowi w 2014 r. udało się uciekać przed „ruchomą metą” przez ponad 49 km. Podczas ubiegłorocznej edycji, Dominika Stelmach pokonała 41 km, zanim dogonił ją samochód, a Bartek Olszewski ukończył bieg po ponad 73 km. Nietypowy format sportowy pozwala zatem wziąć udział w biegu wszystkim, niezależne od ich zaawansowania, formy i indywidualnych celów. Z pewnością równie różnorodne grono miłośników aktywności fizycznej spotka się także w poniedziałek przy ul. Myśliwieckiej.

stelm

wb

Biegam Bo Lubię NOCĄ ze zwycięzcami Wings for Life World Run

1 lutego 2016 r., start o godz. 20:00 spod radiowej Trójki, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Więcej szczegółów można znaleźć na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/1680349662238730/

APLIKACJA BIEGOWA: WINGS FOR LIFE WORLD RUN – SELFIE RUN

Dla tych, którzy już nie mogą doczekać się dreszczyku emocji, związanego z ucieczką przed metą, przygotowana została specjalna aplikacja biegowa „Wings for Life World Run”. Aplikacja jest bezpłatnie dostępna dla systemów iOS oraz Android i pozwala odbyć indywidualny bieg tzw. „Selfie Run”, symulujący prawdziwą ucieczkę przed goniącą metą, niezależnie od lokalizacji. Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie biegu: www.wingsforlifeworldrun.com

ho

Komentarze (0)

    Dodaj komentarz